Karo žaidimai: Laser Tag

Vyko: 2017 kovo 04 - balandžio 01 d.

Laikas išvykti iš namų ir sudalyvauti Karo žaidimuose! 🙂 Bet aišku saugumas yra pirmoje vietoje, todėl žaisime saugiausią variantą – Laser Tag!

Laser Tag tai komandinis žaidimas, kurio tikslas atlikti užduotis numatytas scenarijuje greičiau, nei tai atliks priešininkų komanda. Čia nėra dažais užpildytų kulkų, todėl po žaidimo jūsų drabužiai liks švarūs ir nereikės skaičiuoti mėlynių ant kūno. Kiekvieną Laser Tag ginklą galima programuoti individualiai, t.y. suteikti ginklui skirtingas paskirtis ir galią: snaiperis, automatas, pistoletas artimai kovai ir panašiai. Galima nustatyti kiek šovinių ginklas turės vienoje apkaboje ar apskritai žaidimo metu. Pavyzdžiui, suteikus ginklui snaiperio statusą jis atims priešininkui vienu taikliu šūviu keturis gyvybės taškus, kai tuo tarpu šūvis iš pistoleto atims tik vieną gyvybės tašką.

Žaidimo metu turėsime įvairius scenarijus, nuo vėliavos gynybos, jos suradimo iki „Team Deathmatch“ ar dominavimo priešininko zonoje 😉 Jei kada nors teko žaisti karinius kompiuterinius žaidimus, pasijusite, kaip namie tik su skirtumas bus, kad viskas vyks realybėje 😀

Pagrindinė informacija:
>> Žaidimas bus sudarytas iš 12 žaidėjų, kiekvienoje komandoje po 6 žaidėjus;
>> Visas žaidimas užtruks apie 2 valandas, su tam tikrais poilsio tarpais;
>> Žaidimo metu bus teisėjai ir taškų skaičiavimo sistema, kuri padės išsiaiškinti laimėjusią komandą
>> Po žaidimo, visi pasivaišinsime šilta arbata ir jei bus norinčiu, galėsime turėti nedidelį pikniką 🙂

Dėl visų iškilusių klausimų, susijusių su kelione, rašykite ir atsakysime, kaip galima greičiau.

Kelionė yra organizuojama pagal licenciją nr.14559, išduotą Lietuvos turizmo departamento kelionėms Lietuvos teritorijoje.


Kiek yra dabar užsiregistravusiu kiekvieną dieną
Kelionės diena: Laisvų vietų skaičius:
2017.03.04 Perkelta į kitą dieną
2017.04.01  Daugiau nei 8

Nuotraukų galerija