Apie mus

Kas yra Jaunimo Laisvalaikio Tinklas?

Jaunimo Laisvalaikio Tinklas (JLT) – tai organizacija, vienijanti jaunus ir energija trykštančius žmones, su tikslu organizuoti bei pasiūlyti įvairias, niekur nematytas pramogas kiekvienam aktyviam Lietuvos gyventojui ir visiems atvykusiems šalies svečiams.

Didžiausia organizacijos vertybė –  visur ir visada kartu! Kiekvienoje kelionėje, žygyje ar renginyje būsime kartu išgyvendami nuotykius, ką reiškia netikėtumai ir nauji atradimai kiekvieną minutę. Jeigu atrodo, kad gyvenimas turėtų būti judresnis, gaivesnis ir kažko trūksta, atėjo laikas žengti žingsnį į priekį. Nes gyvenimas prasideda, tik peržengus komforto zoną! Šis veiksmas padės susipažinti su įvairiausiais žmonėmis ir grįžti su papilnėjusia širdimi, kupina geriausių atsiminimų.

Mūsų organizacija niekada nestovi vietoje ir juda į priekį. Mes visada ieškome naujų bei energingų komandos narių. Todėl jei tik nori pamatyti pasaulį iš įvairiausių pusių, suorganizuoti įdomų renginį ar kelionę bei esi pasiryžęs netikėtumams, Jaunimo Laisvalaikio Tinklo komanda laukia tavęs prisijungiant prie mūsų šeimos.

Be visų laisvalaikio renginių ir siekiant gerinti teikiamų paslaugų kokybę, 2016 m. Jaunimo Laisvalaikio Tinklas įgyvendino 2 projektus, kurie buvo dalinai remiami Kauno miesto savivaldybės programos – „Iniciatyvos Kaunui“!

TIKSLAI:

1. Galimybių suteikimas atrasti nepažintus Lietuvos kraštus, tolerancijos skatinimas bei tarpkultūriškumo sampratos plėtra tarp vietinės bendruomenės narių.
2. Skatinti pastovų augimą ir tobulėjimą, suteikiant jauniems žmonėms visus reikiamus įrankius srityse, kuriose jie jaučiausi stipriausi.
3. Stiprinti bei auginti visų į Lietuvą atvykstančių užsienio piliečių, studentų ar praktikantų integraciją į Lietuvos bendruomenę, supažindinant su vietos kultūra.
4. Kurti galimybes pažinti kaimynines šalis vietinio akimis, suorganizuojant ir pateikiant naujas bei nematytas kelionių kryptis.

MISIJA:

Vienyti visus jaunus žmones bei suteikti jiems galimybę įgyvendinti naujas laisvalaikio idėjas. Jas vėliau pateikti plačiaja visuomenei ir skatinant idėją “Įvairialypis, nematytas ir kokybiškas laisvalaikis Jaunimo akimis”. Sudaryti sąlygas siekiant skatinti užsienio piliečių, studentų ar praktikantų integraciją į Lietuvos bendruomenę, pristatant Lietuvą per laisvalaikio renginius. Suorganizuoti ir pateikti naujas bei nematytas kelionių kryptis, siekiant pristatyti kaimynines šalis vietinio akimis.

VIZIJA:

Jaunimo Laisvalaikio Tinklas – organizacija, vienijanti ryžtingus ir aktyvius žmones, suteikiant jiems galimybę panaudoti turimas žinias, siekiant sukurti išvykas nematytomis kryptimis ar į renginius. Darbo procese sukuriant dinamišką erdvę, kurioje vyksta efektyvus mokymasis, tarpkultūrinis pažinimas ir pastovus augimas.

Mūsų komanda

Tomas Tamulevičius
Direktorius
Aidas Masaitis
Plėtros vadovas
Sanket Gaba
Projekto "Let's Talk" koordinatorius