Atominės Sovietų paslaptys Lietuvoje

Vyko: 2017 vasario 11 - 11 d.

Istorija parodė, kad Lietuva ir visos Baltijos šalys visada buvo vakarų frontas Sovietų Sąjungoje. Dėl šios priežasties mes buvome laikoma, zona, kurioje egzistavo patys pavojingiausi ginklai…. Atominiai ginklai… Einant laikui, Sovietų sąjunga subyrėjo, karinis personalas išvyko, ginklai buvo išvežti, tačiau pastatai ir visa infrastruktūra liko. Dėl šios priežasties, su didžiuliu nekantrumu, norėtume pakviesti atrasti visas Atomines teritorijas, kurias buvo patapo karinės istorijos muziejais!

Šios kelionės metu Jūs aplankysite ne vieną, bet net 2 objektus, kurie meni paslaptingą atominę Lietuvos istoriją – tai Plokštinės raketų bazę ir atominį bunkerį Kaune. Visos keliones metu, lankytinuose vietose bus vedamos ekskursijos Anglų kalba.

Pagrindinė informacija:
>> Plokštinės raketų bazėje ekskursija užtruks apie 2 valandas;
>> Atominiame bunkeryje Kaune ekskursijos trukmė yra apie 1,5 valandos.
>> Kelionė užtruks visą dieną, nes turėsime nuvažiuoti apie 500 km, tiems kas iš Vilniaus, reikės nuvažiuoti dar daugiau 😉
>> Per pietus turėsime nedidelį siurprizą 🙂

Visi norintys kelionės metu galės nusipirkti papildomų dujokaukių už specialią kainą skirta tik kelionės dalyviams – 5 EUR!

Dėl visų iškilusių klausimų, susijusių su kelione, rašykite ir atsakysime, kaip galima greičiau.

Kelionė yra organizuojama pagal licenciją nr.14559, išduotą Lietuvos turizmo departamento kelionėms Lietuvos teritorijoje.


Kiek yra dabar užsiregistravusiu kiekvieną dieną
Kelionės diena: Laisvų vietų skaičius:
2017.02.11 Daugiau nei 8

Nuotraukų galerija