„Iniciatyvos Kaunui“ projektai

2016 metai Jaunimo Laisvalaikio Tinklui žymėjo pirmuosius žingsnius pateikiant ir įgyvendinant projektines paraiškas. Labai simboliška, kad šis nuostabus etapas organizacijoje prasidėjo nuo projektų skirtu Kauno mieste įsteigtų organizacijų iniciatyvų įgyvendinimui – „Iniciatyvos Kaunui“!

Jaunimo Laisvalaikio Tinklas 2016m. įgyvendino net 2 projektus:

1. „Jaunimo laisvalaikio tinklo, jo narių veiklos efektyvumo didinimo ir naujų iniciatyvų įgyvendinimo programa“
2. „Atrask įvairiaspalvį ir nepažintą pasaulį“

Pirmasis projektas buvo skirtas supažindinti plačiąją visuomene su mūsų organizacija, kad visi pamatytu kas iš tikro yra Jaunimo Laisvalaikio Tinklas, bei pakviesti prie mūsų prisijungti 🙂 Projekto metu vykdėme įvairias mūsų organizacijos viešinimo kompanijas, toliau kvietėme prisijungti prie mūsų komandos ir galiausiai organizavome mokymus. Organizuojamų susitikimų/mokymų metu kiekvienas organizacijos narys įgijo žinias, kuriomis galėjo vykdyti įvairiausias užduotis, inicijuoti naujus projektus bei turiningai praleisti savo laisvalaikį.

Antrasis projektas buvo skirtas skatinti tarpkultūriškumo sąvokos sklaidą tarp įvairių vietinės bendruomenės atstovų. Projekto metu organizavome atvirus susitikimus/mokymus, kurių metu supažindinome kas yra tupkultūriškumas, kaip tai yra aktualu šių dienų visuomenėje ir kaip reikėtų priimti įvairių pasaulio šalių atstovus gyvenančius tarp mūsų. Renginių metu buvo organizuojami mokymai, kuriuos pravedė įvairūs specialistai, specializuojantis tarpkultūrinėje integracijoje, ir Jaunimo Laisvalaikio Tinklo nariai, kurie pasidalino savo sukaupta patirti dirbant su įvairių tautybių atstovais. Didžiausias projekto tikslas – paskatinti visuomene geriau suprasti bei priimti iš kitų šalių atvykstančius žmones į vietinę bendruomenę.

Visa informacija apie projekto vykdymą ir nuotraukas galima rasti mūsų oficialioje Facebook paskiroje!