Erasmus+ projektas „Business BootCamp“

Išmanioji kaimynė Estija – įvairovių šalis, kuri garsėja turtinga istorija, gražia gamta bei versliais žmonėmis. Siūlome išskirtinę galimybę (vasarą!) Liepos 17 – 23 dienomis išvykti į „Business BootCamp“ projektą Parnu miestelyje, dar vadinamame „Estijos vasaros sostine“. Praleisk vasarą turiningai, smagiai ir informatyviai! Praplėsk akiratį, patobulink anglų kalbos žinias ir įgyk vertingos patirties tarptautiniame jaunimo mokymų projekte. Tavęs laukia daugybė grupinių, kūrybinių veiklų, o geras laikas tiesiog garantuotas.

VIETA: Parnu, Estija
DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Estija, Lietuva, Bulgarija, Lenkija.
DATA: Liepos 17 – 23 dienomis, 2017
AMŽIUS: 18-26 m.
FINANSAVIMAS: apgyvendinimo, maitinimo (3 kartus per dieną) ir kelionės išlaidos 100% dengiamos ES, Erasmus+ programos. Patirtos kelionės išlaidos bus kompensuojamos iki 80 eurų**. Jūsų indėlis šiame projekte yra tik 30 eurų, kurie yra negrąžinami.

Vienas dalyvis, kartu su projekto organizatoriumi turės galimybę vykti į pasiruošiamąjį vizitą kovo 18-19 d. Maitinimo, kelionės bei apgyvendinimo išlaidos 100% bus padengtos projekto lėšomis.

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?
Pagrindinė projekto idėja – skatinti jaunus žmones imtis verslo ir suteikti jiems reikiamą informaciją bei įgūdžius savo idėjoms įgyvendinti. Daug jaunų žmonių susiduria su problema jog neturi darbo patirties, todėl tampa sudėtinga susirasti norimą darbą arba dar blogiau – užsisėdi nepatinkančiame darbe ir atideda savo svajones „kažkada kai bus tam laiko“. Bet būtent jaunas žmogus turi visas galimybes ir svarbiausia laiko įgyvendinti savo idėjas!

„Business BootCamp“ projekto metu išmoksite atlikti naudingas konkrečias užduotis, pvz.: sudaryti verslo planą bei reklamos strategiją savo idėjai. Tobulinsite kūrybiškumo bei problemų sprendimo įgūdžius, įgausite lyderystės, komandinio darbo, konfliktų sprendimo patirties bei išmoksite kaip elgtis nenumatytose situacijose. Mokysitės iš vietinių verslininkų, patobulinsite anglų kalbos žinias bei susipažinsite su daug įdomių žmonių. Ši patirtis pravers tiek ieškantis darbo, tiek aktyviai veikiant kasdieniniame gyvenime ar steigiant savo verslą!

P.S. Pirmenybė teikiama dalyviams, kurie yra susidūrę su sunkumais ieškantis darbo. Taip pat tiems, kurie yra motyvuoti ir susidomėję projekto tema, turintys neblogas anglų kalbos žinias.

NORINT DALYVAUTI UŽPILDYKITE ANKETĄ


Registracija vyksta iki sausio 8 dienos. Sausio 14 d. sužinosite ar patekote į projektą. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo sausio 14d.) rašykite: dominykas.graibus@gmail.com arba susisiekite kontaktiniu telefono numeriu: +370 637 65376.

Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.

**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, projekto organizatorius dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su projekto organizatoriumi.
Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs projekto organizatoriaus sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai.

Nuotraukų galerija