Kelionių ir Renginių taisyklės

Organizatorius VšĮ „Jaunimo laisvalaikio tinklas“

Kaunas, Lietuva

 

Kas gali keliauti kartu su VšĮ „Jaunimo laisvalaikio tinklas“?

Keleivis turėtų būti ne jaunesnis, nei 18 metų. Išimtys įmanomos, jeigu keliaujantis, turintis 16-17 metų, yra lydimas ne jaunesnio nei 30 metų amžiaus prižiūrinčio asmens. Mūsų kelionės yra orientuotos į savarankiškus keliautojus, todėl pageidautina, jog asmuo galėtų pasirūpinti savimi. Kai kurios išvykos yra organizuojamos nuošaliose ir nutolusiose vietose, kur susisiekimas su medicinę pagalbą teikiančiomis įstaigomis yra ribotas. Jaunimo Laisvalaikio Tinklas neprisiima atsakomybės už nelaimingus atsitikimus, įvykusius ne dėl organizacijos kaltės.

Kelionių pakeitimai ir vėlavimai

Jaunimo Laisvalaikio Tinklas pasilieka teisę keisti kelionės maršrutą ir laiką. Už nukrypimus nuo kelionės laiko ar maršruto, įvykusius dėl nuo organizacijos nepriklausančių priežasčių (nepalankių oro sąlygų, transporto ar technikos gedimų ir t.t.,) organizacija neatsako ir sumokėtų pinigų už kelionę grąžinimo galimybės nesuteikia. Atsitikus tokioms situacijoms, Jaunimo Laisvalaikio Tinklas stengsis pasiūlyti alternatyvią kelionę.

Keleivio pareigos

Organizacija neatsako už vėluojančius keleivius, ir neprisiima atsakomybės už vėluojančių laukimą. Keleiviai, turintys ne jiems priklausančius bilietus, esantys apsvaigę nuo alkoholinių ar narkotinių medžiagų, neleidžiami. Visi keleiviai privalo su savimi turėti asmens tapatybės dokumentą.

Visi keleiviai privalo elgtis atsakingai. Keliavimas grupėje reikalauja atsakingumo (nevėluoti nurodytu laiku, paisyti apgyvendinimo taisyklių ir t.t.). Pagarba kitiems grupės nariams, komandai ir organizatorių atžvilgiu yra būtina. Keleiviui, nepaisant šių reikalavimų ir elgiantis agresyviai ar neadekvačiai, ekskursijos vadovas turi teisę nutraukti asmens dalyvavimą išvykoje. Asmuo būtų paleidžiamas artimiausioje viešojo transporto stotelėje, situacijai atsitikus apgyvendinimo namuose, dalyvis būtų paprašytas palikti nakvynės namus. Tokiu atveju Jaunimo Laisvalaikio Tinklas neatsako už kelionę nutraukusio asmens nakvynę, maistą,transportą namo ar pinigų už ekskursiją grąžinimą.

Visi keleiviai turi turėti sveikatos draudimą. Pageidautina atvykti į sutartą vieta 15 min. prieš išvykimą. Autobusas vėluojančių laukia ne ilgiau nei 15 minučių. Pavėlavus į autobusą, suteikiamos nuorodos ir pagalba, kaip pasivyti grupę savarankiškai. Jaunimo Laisvalaikio Tinklas nesuteikia pinigų grąžinimo galimybės keleivio vėlavimo atveju.

Keleiviai visos kelionės metu yra atsakingi už savo sveikatą ir saugumą, taip pat už visas papildomas kelionės išlaidas arba negalėjimą dalyvauti ekskursijoje dėl dalyvio kaltės.

Pretenzijų nagrinėjimo tvarka

Iškilus nepasitenkinimui dėl Jaunimo Laisvalaikio Tinklo suteiktų paslaugų ar jų kokybės, rekomenduojama apie tai pranešti kelionės vadovui, tokiu atveju būtų imamasi visų priemonių išspręsti iškilusioms problemoms. Visi ginčai, kurių negalima išspręsti kelionės metu bendraujant su kelionės vadovu, turėtų būti išdėstomi raštu arba elektroniniu laišku Jaunimo Laisvalaikio Tinklui per 30 dienų nuo kelionės datos. Visi skundai nagrinėjami pagal Lietuvos Respublikos turizmo įstatymus.

Nuotraukos, video įrašai ir kita vizualinė medžiaga

Jaunimo Laisvalaikio Tinklo renginių ir kelionių metu būna daromos nuotraukos ar video įrašai, siekiant užfiksuoti vykstančius įvykius. Dėl šios priežasties, Keleivis sutikdamas su šiomis taisyklėmis, duoda pilna savo sutikimą naudoti jo/jos vaizdus ateities reklaminėse reklaminėse kompanijose ir patalpinti visą surinktą medžiagą oficiuoliuose organizacijos socialinės medijos kanaluose. Visa surinkta medžiaga būna talpinama oficialiame puslapyje: http://jlt.lt ir/arba Facebook puslapyje.

Įgyvendinant ES GDPR reikalavimus, jei keleivis esant bet kokioms priežastims nori panaikinti savo nuotrauką ar video iš bet kokios Jaunimo Laisvalaikio Tinklo naudotos medžiagos, asmuo turi susisiekti el. paštu: info@jlt.lt, nurodant savo vardą, pavardę, renginį, renginio datą kada jis vyko bei nuorodą nuotraukos ar video, kuria norima pašalinti. Gavus laišką, Jaunimo Laisvalaikio tinklas pašalins viską per 72 valandas.