NATO Oro pajėgų policijos misija Lietuvoje

Vyko: 2017 spalio 18 - lapkričio 22 d.

Daugiau nei 10 metų Baltijos šalys yra saugomos specialiai sukurtos NATO Oro pajėgų policijos misijos. Iš 3 Baltijos sesių, Lietuva yra ypatinga vieta, nes pusė NATO lėktuvų, kurie dalyvauja misijoje yra įsikūrę Lietuvos karinių oro pajėgų bazę, netoli Šiaulių!
Kadangi tai yra aktyvi karinė bazė, paprastai ji būna uždaryta civiliams, bet kartais ekskursijos bazėje gali įvykti… Su didžiuliu džiaugsmu, kviečiame prisijungti ir atrasti NATO Oro pajėgų policijos misija! 🙂

Ši misija yra įdomi, nes kas pusė metų skirtingų NATO šalių karinės oro pajėgos perima vadovavimą misijai bei perkelia dali savo orlaivių.

Šios kelionės metu galėsite:
1. Aplankyti veikiančią karinių oro pajėgų bazę;
2. Susipažinti su bazės karinių personalu ir paklausti jų klausimų, kuriems visada ieškojot atsakymų;
3. Pamatyti ir galimai paliesti karinius naikintuvus;
4. Kelionės pabaigoje aplankyti Šiaulių centrą 🙂

Pagrindinė informacija:
>> Kelionė įvyks trečiadienį (tai yra vienintelė diena, kada bazė gali priimti civilius lankytojus);
>> Kelionė užtruks beveik visą dieną, pradedant mūsų kelionę iš Vilniaus ir Kauno;
>> Pati ekskursija bazėje užtruks apie 2 valandas;
>> Po ekskursijos nuvyksime į Šiaulių centrą, kuriame turėsime nedidelę ekskursiją po miestą.
>> Registracija bus uždaryta 10 dienų iki renginio pradžios. Visi, kad registruosis vėliau – negalės jau dalyvauti norimos dienos renginyje.

REIKALAVIMAS: Tai yra veikianti karinių pajėgų bazė, todėl jie turi griežtas taisykles. Todėl kai užsiregistruosime, paprašysime pateikti jūsų asmens dokumentų numerį, kurį vėliau perduosime KOP bazės personalui. Svarbiausias reikalavimas – nepamirškite pasiimti savo asmens dokumentų į kelionę!!!

Visi norintys kelionės metu galės nusipirkti karinių dujokaukių už specialią kainą skirta tik kelionės dalyviams – 5 EUR! Jei norite nusipirkti daugiau nei dujokaukių, parašykite mums ir mes atsivešime jų kiek tik norite 😉

Dėl visų iškilusių klausimų, susijusių su kelione, rašykite ir atsakysime, kaip galima greičiau.

Kelionė yra organizuojama pagal licenciją nr.14559, išduotą Lietuvos turizmo departamento kelionėms Lietuvos teritorijoje. 


Kiek yra dabar užsiregistravusiu kiekvieną dieną
Kelionės diena: Laisvų vietų skaičius:
2017.10.18 Daugiau nei 8
2017.11.22 Daugiau nei 8
Nori dalyvauti kitą dieną? Ne problema! Tiesiog parašyk mums naudojantis Kontaktų forma arba info@jlt.lt ir mes viską paruošime 🙂

Nuotraukų galerija