Šaltojo Karo relikvijos Lietuvoje

Vyko: 2019 liepos 21 - rugsėjo 07 d.

Tik mūsų kelionės metu jūs turėsite galimybę išvysti nepaliestas ir slapčiausias Šaltojo Karo relikvijas. Visi objektai yra autentiški bei nerekonstruoti!

Per visą išvyką susipažinsite su Šaltojo Karo istorija, kuri bus pristatyta mūsų profesionalaus gido,  turėsite progą iš arčiau pamatyti išlikusias ano laikmečio ypatingai įslaptintas Sovietų Sąjungos kareivines, raketų saugojimo bazes bei paleidimo aikšteles.

Aplankysime net 3 objektus:

1. Ryšininkų batalionas, skirtas aptarnauti branduolinių raketų bazes;
2. Branduolinių raketų paleidimo bazė ir apleistas karinis miestelis;
3. Požeminis branduolinių galvučių surinkimo cechas.

DĖMESIO!!! Šios išvykos metu visi lankytini objektai yra apleisti, todėl prašome apsirengti atitinkamai. Mes dėsime visas pastangas užtikrinti visų saugumą, tačiau prašome elgtis atsargiai bei atsakingai.

Visi norintys kelionės metu galės nusipirkti papildomų dujokaukių už specialią kainą skirtą tik kelionės dalyviams – 5 EUR! Jei norite nusipirkti daugiau nei vieną dujokaukę, parašykite mums ir mes atsivešime jų kiek tik norite 🙂

Dėl visų iškilusių klausimų, susijusiu su kelione, rašykite ir atsakysime, kaip galima greičiau.

Kelionė yra organizuojama pagal licenciją nr.14559, išduotą Lietuvos turizmo departamento kelionėms Lietuvos teritorijoje.


Kiek yra užsiregistravusių kiekvienai datai
Kelionės diena: Laisvų vietų skaičius:
2019.07.21 8
2019.08.03 8
2019.08.17 8
2019.08.31 8
2019.09.07 8
Nori dalyvauti kitą dieną? Ne problema! Tiesiog parašyk mums naudojantis Kontaktų forma arba info@jlt.lt ir mes viską paruošime 🙂

Nuotraukų galerija