Nuotykis šaudant su legendiniais ginklais

Vyko: 2019 vasario 16 - gegužės 04 d.

Legendinis Glock, pompinis lygiavamzdis šautuvas, amžinasis M4 ir nenugalimas MP5. Parako kvapas ir profesionalūs patarimai – viskas, ko reikia ekstremaliai pramogai. Pratyboms vadovaus patyręs šaulys, todėl sužinosite ne tik būtiniausias saugumo taisykles, bet ir taiklumo subtilybes. Šaudysime uždaros patalpos šaudykloje Kaune. Labiausiai įsijautę į adrenalino kupiną pramogą, laiką šaudykloje galės pratęsti nusipirkdami papildomų šovinių.

Ginklai naudojami šio renginio metu:
>> Kovinis 9mm pistoletas „Glock“ – 10 šūvių (papildomi šoviniai – 0,5 € / vnt.);
>> Pusiau automatinis 7,62 mm M4 – 10 šūvių (papildomi šoviniai – 1 € / vnt.);
>> Pompinis lygiavamzdis šautuvas „Winchester“   – 3 šūviai (papildomi šoviniai – 1 € / vnt.);
>> Desertui, modernus MP5 – 5 šūviai  (papildomi šoviniai – 0,5 € / vnt.)

Daugiau apie naudojamus ginklus:

Glock
Pistoletas pasirodęs dar 1983 metais, Austrijoje.  Konstrukcijoje naudojami smūgiams ir atmosferos poveikiams atsparūs polimerai. Visi Glock pistoletai turi dvigubo veikimo sistemą, jų vamzdžiai heksagonaliniai. Dėl konstrukcijos ypatumų: patikimumo (praktiškai neužsikerta, šaudo po vandeniu), mažo svorio (smūgiams atsparūs polimerai), galios ir kompaktiškumo (talpumas, taiklumas, svoris ir dydis), bei patogumo (jokių aštresnių išorės detalių, saugiklio, gaiduko, nekliūna už rūbų ir t. t.) ginklas buvo pamėgtas tiek jėgos struktūrų, tiek civilių. Todėl kodėl ne laikas išbandyti šį „amžiną“ ginklą?

M4
M4 karabiną plačiai naudojima Jungtinių Valstijų ginkluotosios pajėgos, kaip  kariuomenės, jūrų korpuso koviniai vienetai. Plačiai žiniomas, kaip pakaitinis ginklas pakeitęs M16. Kadangi dauguma sąjungininkų pajėgų visame pasaulyje naudoja šį ginkla, Jūs turite puikią galimybę pajusti šio ginklo jėgą bei suprasti, kodėl tik Rusijos AK-47 šautuvas gali į jį lygiuotis.

Winchester
Legendinis Winchester sukurtas JAV dar 1897 metais. Per pastarąjį šimtmetį buvo nė kartą atnaujintas ir patobulintas, tačiau klasinis „pompos“ užtaisymas taip ir nepakito. Norint pajusti 12 kalibro šovinių jėga, išbandyti efektingą „pompos“ principo užtaisymą – nėra nieko geriau nei Winchester lygiavamzdis šautuvas!

MP5
MP5 yra vienas iš plačiausiai naudojamų pistoletų ginklų pasaulyje, kurį priėmė 40 valstybių ir daugybė karinių, teisėsaugos, žvalgybos ir saugumo organizacijų. Jis plačiai naudojamas SWAT komandų Šiaurės Amerikoje. Jei kada nors žaidėte šiuolaikinius žaidimus ir visada norėjote jaustis tarsi būtume SWAT ar panašių jėgų dalimi, tai geriausia galimybė tai padaryti 🙂

Visi norintys kelionės metu galės nusipirkti originalią dujokaukę už specialią kainą skirtą tik kelionės dalyviams – 5 EUR! Jei norite nusipirkti daugiau nei vieną dujokaukę, parašykite mums ir mes atsivešime jų kiek tik norite 🙂

Dėl visų iškilusių klausimų, susijusiu su kelione, rašykite ir atsakysime, kaip galima greičiau.

Kelionė yra organizuojama pagal licenciją nr.14559, išduotą Lietuvos turizmo departamento kelionėms Lietuvos teritorijoje.


Kiek yra užsiregistravusių kiekvienai datai
Kelionės diena: Laisvų vietų skaičius:
2019.02.16/17 Daugiau nei 8
2019.02.23/24 Daugiau nei 8
2019.03.24 Daugiau nei 8
2019.05.04 Daugiau nei 8
Nori dalyvauti kitą dieną? Ne problema! Tiesiog parašyk mums naudojantis Kontaktų forma arba info@jlt.lt ir mes viską paruošime 🙂

Nuotraukų galerija