Išgyvenimas Sovietiniame bunkeryje

Vyko: 2019 gegužės 12 - 19 d.

25 kilometrai nuo Vilniaus, 5 metrai po žeme – ir Jūs SSRS. Čia galėsite patys tapti SSRS piliečiais ir trims valandoms persikelti į praeitį.

Atvykusiuosius pasitiks sargyba su šunimis. Atsisveikinę su savo daiktais, valiuta, fotoaparatais ir mobiliaisiais telefonais, aprengti pilkomis sovietinėmis šimtasiūlėmis, Jūs panirsite į įtampos ir socialinių keistenybių pilną SSRS piliečio gyvenimą. Būsite vedami labirintais, pamatysite 1984-ųjų televizijos laidas ir parduotuves, būsite tardomi KGB kabinete, mokysitės SSRS himno, pratinsitės nešioti dujokaukę. Jūs šoksite pagal tų laikų muziką ir valgysite sovietinius pietus. Bunkerį paliksite gavę specialų pažymėjimą ir unikalią tarybinių laikų dovanėlę.

Net neabejokite ir sudalyvaukite vienoje įdomiausių programų visoje Lietuvoje! Viskas paruošta ir autobusas laukia Jūsų!

Visi norintys kelionės metu galės nusipirkti dujokaukę už specialią kainą skirta tik kelionės dalyviams – 5 EUR! Jei norite nusipirkti daugiau nei vieną dujokaukę, parašykite mums ir mes atsivešime jų kiek tik norite 🙂

Dėl visų iškilusių klausimų, susijusių su kelione, rašykite ir atsakysime, kaip galima greičiau.

Kelionė yra organizuojama pagal licenciją nr.14559, išduotą Lietuvos turizmo departamento kelionėms Lietuvos teritorijoje.


Kiek yra užsiregistravusių kiekvienai datai
Kelionės diena: Laisvų vietų skaičius:
2019.05.12 Perkelta į kitą dieną
2019.05.19 Daugiau nei 8
Nori dalyvauti kitą dieną? Ne problema! Tiesiog parašyk mums naudojantis Kontaktų forma arba info@jlt.lt ir mes viską paruošime 🙂

Nuotraukų galerija