Šuolis su Parašiutu

Vyko: 2019 birželio 21 - rugpjūčio 04 d.

“..ir Tu suprasi kodėl paukščiai čiulba, o parašiutininkai šypsosi!”

Šuolis tandemu yra besąlygiškai saugiausias būdas patirti šuolių parašiutu malonumą pirmąjį kartą. Po trumpo apmokymo, galėsite pajusti nepakartojamą laisvojo kritimo pojūtį šokant kartu su instruktoriumi, besigėrint nuostabiu Lietuvos kraštovaizdžiu palengva artėdami link žemės. Šuolis tandemu tai pat yra ir greičiausias bei lengviausias būdas pajusti laisvuoju kritimu išvystomą 200 kilometrų per valandą greitį, tuo tarpu būnant saugiai prisegtam ir prižiūrimam itin patyrusių šuolių instruktorių.

Ir žinoma siekiant padėti Jums šį nepakartojamą momentą išgyventi vėl ir vėl, kiekviena minutė bus įamžinta su GoPro kamera, kuri bus pritvirtinta prie instruktoriaus rankos! Saugiau nusileidus ant žemės, galėsite peržiūrėti viską, bet jei norėsite viską pasiimti namo, reikės papildomai sumokėti 15 EUR.
Siekiant veiksmo filmų verto video, šuolio metu galima papildomai užsisakyti operatoriaus paslaugas! Ir kas žino, galbūt atrasite savo gyvenimo aistrą!

Apačioje būsite pasitikti su diplomu, ir galėsite išdidžiai tarti jog dabar Jūs žinote, kodėl paukščiai čiulba, o parašiutininkai VISADOS šypsosi!

Dėl visų iškilusių klausimų, susijusių su kelione, rašykite ir atsakysime, kaip galima greičiau.

Kelionė yra organizuojama pagal licenciją nr.14559, išduotą Lietuvos turizmo departamento kelionėms Lietuvos teritorijoje.


Kiek yra užsiregistravusių kiekvienai datai
Kelionės diena: Laisvų vietų skaičius:
2019.06.22 IŠPARDUOTA
2019.06.29 IŠPARDUOTA
2019.07.07 8
2019.07.14 8
2019.07.20 8
2019.08.04 8
Nori dalyvauti kitą dieną? Ne problema! Tiesiog parašyk mums naudojantis Kontaktų forma arba info@jlt.lt ir mes viską paruošime 🙂

Nuotraukų galerija