Uždek naktį! | Vilniaus Fejerija 2016

Vyko: 2016 rugsėjo 24 - 24 d.

Ar teko kada nors girdėti apie vieną didžiausių ir gražiausių šviesos bei ugnies festivalių? Jei ne, Jaunimo Laisvalaikio Tinklas visus kviečia atrasti jau 8 metus organizuojamą „Vilniaus Fejerijos“ festivalį 🙂
Tai yra didžiausios Baltijos šalyse organizuojamas fejerverkų ir šviesos festivalis, kuris kiekvienais metais pritraukia vis daugiau pasaulinio lygio žvaigždžių parodyti savo įgūdžius. Šiais metais festivalis yra organizuojamas Rugsėjo mėn., todėl kviečiame visus trankiai bei garsiai pradėti naujus mokslų metus!

Šiais metais šiame festivalyje dalyvaus net 3 tarptautinės komandos:
Storm Artifices iš Prancūzijos
Ilbjerg FyrværkeriFabrik iš Danijos
PYRO 2000 iš Anglijos

Festivalis bus sudarytas iš 3 dalių:
1 Dalis:
Komandos kurs fejerverką pagal tą pačią muziką. Tokia rungtis žiūrovams parodys, kaip fejerverkų meistrai interpretuoja esant vienodoms sąlygoms. Šiam festivaliui pasirinkti Fredžio Merkurio ir grupės „Queen“ kūriniai. Skambės „We are the Champions“ ir kiti superhitai. Tokį pasirinkimą lėmė keli sutapimai: metai – olimpiniai, o rugsėjo 5 d. F. Merkuriui sukaktų 70 metų.
2 Dalis:
Fejerverkai pagal muziką, atspindinčią šalies nacionalinį savitumą.
3 Dalis:
Fejerverkų programa pagal laisvai pasirinktą kūrinį.

Šis renginys vyksta Vilniuje, todėl dėl šios priežasties mes suorganizuosime autobusą tiesiai iš Kauno ir atgal. Bet jei neori prisijungti iš Vilniaus, būtinai ateik ir sumokėti tuomet reikės tik už įėjimo į festivalį bilietą 🙂 Dar papildomai po festivalio, kai visi bus pilni įspūdžių, suorganizuosime nedidelį turą po miesto centrą. Todėl nepraleisk progos pradėti naujus mokslo metus ir rudenį su didžiuliu BANG!

Daugiau nuotraukų ir informacijos apie festivalį, oficialioje organizatorių svetainėje – http://fejerija.lt

Dėl visų iškilusių klausimų, susijusių su kelione, rašykite ir atsakysime, kaip galima greičiau.

Kelionė yra organizuojama pagal licenciją nr.14559, išduotą Lietuvos turizmo departamento kelionėms Lietuvos teritorijoje.

Nuotraukų galerija