Išgyvenimas Sovietiniame bunkeryje

2019 gegužės 12 - 19 d.

25 kilometrai nuo Vilniaus, 5 metrai po žeme – ir Jūs SSRS. Čia galėsite patys tapti SSRS piliečiais ir trims valandoms persikelti į praeitį.

Atvykusiuosius pasitiks sargyba su šunimis. Atsisveikinę su savo daiktais, valiuta, fotoaparatais ir mobiliaisiais telefonais, aprengti pilkomis sovietinėmis šimtasiūlėmis, Jūs panirsite į įtampos ir socialinių keistenybių pilną SSRS piliečio gyvenimą. Būsite vedami labirintais, pamatysite 1984-ųjų televizijos laidas ir parduotuves, būsite tardomi KGB kabinete, mokysitės SSRS himno, pratinsitės nešioti dujokaukę. Jūs šoksite pagal tų laikų muziką ir valgysite sovietinius pietus. Bunkerį paliksite gavę specialų pažymėjimą ir unikalią tarybinių laikų dovanėlę.

Net neabejokite ir sudalyvaukite vienoje įdomiausių programų visoje Lietuvoje! Viskas paruošta ir autobusas laukia Jūsų!

Visi norintys kelionės metu galės nusipirkti dujokaukę už specialią kainą skirta tik kelionės dalyviams – 5 EUR! Jei norite nusipirkti daugiau nei vieną dujokaukę, parašykite mums ir mes atsivešime jų kiek tik norite 🙂

Dėl visų iškilusių klausimų, susijusių su kelione, rašykite ir atsakysime, kaip galima greičiau.

Kelionė yra organizuojama pagal licenciją nr.14559, išduotą Lietuvos turizmo departamento kelionėms Lietuvos teritorijoje.


Kiek yra užsiregistravusių kiekvienai datai
Kelionės diena: Laisvų vietų skaičius:
2019.05.12 Daugiau nei 8
2019.05.19 Daugiau nei 8
Nori dalyvauti kitą dieną? Ne problema! Tiesiog parašyk mums naudojantis Kontaktų forma arba info@jlt.lt ir mes viską paruošime 🙂

Nuotraukų galerija

Nori dalyvauti?

Maršrutas:Vilnius/Kaunas - Bunkeris ir bazė esanti Vilniaus raj.- Vilnius/Kaunas
Data:2019m. Gegužės mėn. 12 d.
2019m. Gegužės mėn. 19 d.
Kaina:35 EUR
Kas įskaičiuota į kelionės kainą:Transportas iki bazės ir kelionė atgal į namus; 3 valandų programa supažindinanti su gyvenimu Sovietų sąjungos laikais; Užkandžiai programos pabaigoje; Diplomas pažymintis visus patirtus įspūdžius; Nepamirštami įspūdžiai!
Papildomai:Originali Sovietų dujokaukė +5 EUR

Aš noriu dalyvauti!

*Privaloma
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Tai privalomas klausimas
  Niekada nepateikite slaptažodžių per „Google“ formas.